Informatyk/Serwisant IT
Praca: Dam pracę

Data utworzenia: 2017-07-12 13:44:13, id 50367
Data ważności: 2017-07-26 13:44:13
Vica sp. z o.o. z siedzibą w Pępowie poszukuje do swojego zespołu INFORMATYKA

Opis stanowiska:
wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych.
Instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania.
Konfiguracja sieci LAN, WAN.
diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów
instalacja i konfiguracja monitoringu
Wymagania:
minimum dwa lata doświadczenia zawodowego
znajomość systemów Windows/Linux
znajomość pakietu Office
znajomość budowy i działania urządzeń IT
wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi
kreatywność i zdolność analizowania problemów
rozwinięte zdolności interpersonalne
mile widziana znajomość zagadnień związanych z monitoringiem
prawo jazdy kat. B

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: informatyk@vica.pl

Kontakt

Tel.: 691 100 474
Wypełnij wymagane pola

Informacje

Informacje o serwisie
Gostyński Portal Ogłoszeń  www.ogloszenia.gostyn24.pl stanowi bazę ogłoszeń drobnych oraz katalog firm. Oferujemy Państwu bezpłatne wpis wraz z możliwością  zamieszczenia, danych teleadresowych, a także zdjęć
Zapraszamy do zamieszczenia ofert.

W razie jakichkolwiek problemów lub błędów zauważonych w działaniu serwisu prosimy o kontakt: j.jedrkowiak@gostyn24.pl